Často kladené otázky

Jak to funguje?

Špióntahák resp. neviditelné sluchátko slouží jako prostředek na skrytou komunikaci. Jinými slovy je to přístroj, který slouží k tajnému mobilnímu spojení mezi vámi a vaším poradcem, který vám našeptává požadované informace v reálném čase přímo do bezdrátového mikro sluchátka ukrytého uvnitř ve vašem uchu. Princip fungování této tajné komunikace spočívá v propojení vašeho mobilního telefonu se speciálním zařízením (Špióntahák), které může být v podobě hodinek, pera, brýlí nebo smyčky na krku. Po tom jak spojíte Špióntahák s vaším mobilním telefonem (pomocí bluetooth nebo kabelu) vložíte do ucha špionážní sluchátko, které dostanete spolu se Špióntahákem. Toto sluchátko má v sobě zabudovaný miniaturní zvukový reproduktor. Následně vytočíte číslo vašeho poradce, který čeká připraven s materiálem potřebným k tomu, aby vám mohl napovědět (vypracované otázky, test, text na diktování, prezentace a jiné ...) Signál z telefonu je veden do Špióntaháku az něho je bezdrátově vysílán do sluchátka ve vašem uchu, čili můžete vašeho poradce slyšet aniž by o tom někdo věděl. Díky tomu, že má každý Špióntahák zabudovaný vysokocitlivým mikrofon, můžete se svým poradcem komunikovat. Doporučujeme abyste do mikrofonu povídali jen výjimečně, abyste nebyli nápadní. Namísto toho si vytvořte speciální signály, podle kterých váš poradce rozpozná, kterou úlohu, otázku nebo část textu chcete nadiktovat. Ověřený signál je např. klikání perem.

Kdy a proč potřebuji Špióntahák?

Většině z nás se již stalo, že jsme se nepřipravili na důležitou zkoušku, test, odpověď, na poradu, konferenci nebo na vystoupení. Ať už to bylo z toho důvodu, že jsme nestihli, že to bylo příliš náročné nebo, že se nám prostě nechtělo, naše selhání nebylo nikdy příjemné. Na to aby jste v budoucnu předešli takovým situacím, máte nyní k dispozici Špióntahák. Pokud se ho naučíte efektivně používat, může se stát vaším častým "zachráncem".

Který Špióntahák si mám vybrat?

Samozřejmě každému může vyhovovat něco jiného, avšak co se týče kvality zvuku a stability přenosu signálu do sluchátka jsou jednoznačně nejlepšími možnostmi Špióntahák Power Plus a Špióntahák bluetooth smyčka. Díky kvalitnímu zesilovači, který je zabudován v těchto modelech je zvuk ve sluchátku velmi čistý a silný. Další výhodou je to, že máte indukční smyčku zavěšenou kolem krku, takže je signál velmi stabilní a nepřerušovaný.

Které z nabízených neviditelných sluchátek je pro mě nejlepší?

Výběr typu a barvy sluchátka je také individuální. Vzhledem k tomu, že na ušní otvor dopadá stín a tudíž je v něm tma, tak je v podstatě jedno jakou barvu sluchátka zvolíte, protože sluchátko je v uchu neviditelné.

V nabídce máme tři typy neviditelných mikro sluchátek a to STE02, STE09 a STE12. Všechny tři sluchátka jsou kvalitní avšak jsou mezi nimi značné rozdíly. STE02 je základní a oblíbený model, který je dodáván v ceně každého Špióntaháku. Má kvalitní zvuk, avšak nemá dostatečně velký dosah resp. příjem signálu ze Špióntaháků, které nemají zabudovaný zesilovač. Slabší příjem signálu se může projevit v některých polohách slabším zvukem (např. při otáčení hlavy). Ve většině případů je však toto sluchátko dostačující. Naopak sluchátko STE09 se díky použití nejmodernějších technologií vyznačuje velmi kvalitním a hlasitým zvukem bez nežádoucího šumu, což je výhoda hlavně v místnostech, kde je větší hluk nebo ruch (zvuk si samozřejmě můžete regulovat na svém Špióntaháku, resp. Mobilním telefonu). Příjem signálu resp. vzdálenost na kterou se přenáší zvuk mezi Špióntahákem je o poznání větší. Pokud tedy chcete mít vše pojištěno nejvyšší kvalitou, pak doporučujeme dokoupit toto profesionální sluchátko. STE12 je novinkou roku 2016 a můžeme s jistotou tvrdit, že je nejmenším mikro sluchátkem na světě. Co se týče kvality zvuku a příjmu signálu, tak je téměř stejné kvality jako při STE09. Díky tomu, že je sluchátko o téměř třetinu menší než STE09 je možné jej zasunout hlouběji do zvukovodu a tak se v uchu úplně ztrácí.

Uvedli jsme největší rozdíly mezi každým neviditelným sluchátkem, na základě kterých se můžete rozhodnout v jaké míře budete sluchátko využívat, zda Vám bude stačit průměrnost, zda si spíš potrpíte na spolehlivost a čistotu zvuku, nebo spíše na co největší diskrétnost spojenou s vysokou kvalitou zvuku.

Může někdo kolem mě slyšet zvuk ze sluchátka?

Ne nemůže. Sluchátko je přizpůsobeno k tomu abyste ho slyšeli pouze vy a nikdo jiný kolem vás. Sluchátko má reproduktor soustředěn do otvoru o velikosti 1mm, který je po umístění do ucha namířen přesně do středu vašeho zvukovodu. Sluchátko je také vytvarované tak, aby přilehlo ke stěnám zvukovodu a tak zabraňuje jakémukoliv zvuku, aby se dostal ven. Navíc si můžete hlasitost ve sluchátku libovolně zvyšovat nebo snižovat (v telefonu nebo na Špióntaháku), takže si ho můžete nastavit na vámi požadovanou úroveň.

Může někdo vidět, že mám v uchu sluchátko?

Sluchátko je možné zasunout hlouběji do zvukovodu a tak je uvnitř ucha neviditelné. Navíc je sluchátko tělové barvy, takže se v uchu úplně ztratí. Vezměte si na pomoc někoho, kdo vám pomůže najít pro sluchátko v uchu nejlepší polohu. Dá se však dobře použít i zrcadlo.

Není problém s vybíráním sluchátka z ucha?

Nebojte se, že nebudete moci sluchátko z ucha vytáhnout, protože z něj vyčnívá tenký průsvitný drátek, pomocí kterého jej snadno vytáhnete.

Je baterie dobíjecí?

Knoflíková baterie ve sluchátku vydrží v plném provozu 4-6 hodin a není dobíjecí. Li-ionová baterie, která je zabudována v Špióntahák bluetooth smyčce, Power a GSM je dobíjecí.

Kde mohu zakoupit knoflíkové baterie do sluchátka?

Vzhledem k tomu, že baterie používána ve sluchátku je nejmenší prodávaný typ baterie na trhu, neshání se velmi jednoduše. Nejpravděpodobněji ji budete moci zakoupit v některém hodinářství, avšak obvykle je tam cena příliš vysoká. Doporučujeme vám proto zakoupit při objednávce Špióntaháku i náhradní baterie, případně ji u nás v kategorii "doplňky" dokoupit dodatečně.

Je Špióntahák kompatibilní se všemi mobilními telefony?

Bluetooth Špiónťaháky můžete připojit se všemi mobilními telefony, které mají bluetooth funkci. V dnešní dobře většina mobilních telefonů funkci bluetooth podporuje. Pokud však váš telefon nemá bluetooth funkci, doporučujeme vám vyzkoušet jeden z našich kabelových Špióntaháků, nebo namísto telefonu použijte Špióntahák GSM.

Budu vědět jak se Špióntahák používá?

Ke každému Špióntaháku je přibalen podrobný obrázkový a textový návod k použití v českém jazyce. Pokud však budete potřebovat dodatečné rady, jsme vám k dispozici denně online na naší stránce, e-mailem nebo telefonicky, abychom vám poradili.

Kdy mi přijde objednávka Špióntaháku domů?

Pokud máme vámi vybraný Špióntahák právě skladem, vyexpedujeme jej do 24 hodin po přijetí objednávky. Reálne můžete očekávat doručení balíku během 1-2 pracovních dnů.